Arysta LifeScience EMEA

Arysta LifeScience siekia būti žinoma ir gerbiama įmone, kuri nustato naujus augalininkystės standartus, taikydama biotechnologijas žemės ūkyje.

Arysta LifeScience EMEA siūlo pažangius tvarios augalininkystės sprendimus. Mes gaminame ir parduodame unikalius sėklų beicavimo, augalų apsaugos produktus ir biostimuliatorius, skirtus javams, daržovėms ir vaisiams. Mūsų tvirtos pozicijos biostimuliatorių ir sėklų beicavimo rinkose bei platus patvirtintų augalų apsaugos produktų pasirinkimas suteikia pagrindą mūsų unikaliai ProNutiva™ koncepcijai, tai yra integruotas pasėlių sprendimas, kurį mes pradedame EMEA regione (Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje).

Mūsų įmonė aptarnauja išsivysčiusias rinkas su intensyvia augalininkyste Vakarų ir Pietų Europoje bei besiformuojančios rinkas Vidurio ir Rytų Europoje bei Centrinėje Azijoje. Investicijos į mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros programą, mūsų pasaulinio lygio gamyklos ir mūsų platus platinimo tinklas leidžia mums tiekti klientams įvairius inovatyvius produktus šiuose regionuose.

Arysta LifeScience gamyklos Noguères, Prancūzijoje ir Ougrée, Belgijoje gamina herbicidus, fungicidus ir insekticidus, o mūsų gamykla Saint-Malo, Prancūzijoje gamina biostimuliatorius. Evesham, Jungtinėje Karalystėje esanti mūsų įmonė yra sėklų beicavimo kompetencijų centras.

ARYSTA LIFESCIENCE PASAULYJE

Arysta LifeScience yra pasaulinė įmonė, kuri specializuojasi novatoriškų augalų apsaugos produktų marketingo ir platinimo srityse. Su daugiau nei 200 veikliųjų medžiagų Arysta LifeScience turi gerai integruotą biologinių ir cheminių medžiagų įvairovę, kuri leidžia augintojams pasiūlyti pilnai sukomplektuotus sprendimus. Bendrovė siūlo platų biostimuliatorių, fungicidų, herbicidų, insekticidų ir sėklų beicavimo produktų asortimentą. Arysta LifeScience dirba daugiau nei 100 šalių ir turi daugiau nei 4000 darbuotojų, kurie aptarnauja klientus visame pasaulyje, o 2015 m. įmonės pajamos siekė 1,8 mlrd. JAV dolerių.

Arysta „asset-lite“ ir „high-touch“ verslo modeliai optimizuoja sąnaudų struktūrą, dėl to padidėja lankstumas ir reagavimas į dinamiškus rinkos pokyčius. „Asset-lite“ modelis apima ingredientų maišymą, kad būtų sukurtos unikalios formulės, turinčios veiklos charakteristikas, kurios tiksliai atitinka kliento poreikius. „High-touch“ modelis susijęs su Arysta kvalifikuotais tyrimais ir tobulinimais, kuriuos papildo stiprios ir klientams artimos komercinės, rinkodaros ir techninės komandos.

Naujoji Arysta LifeScience atsirado po trijų įmonių susijungimo: Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions ir Agriphar. Sujungus įmones, šiam subjektui buvo suteiktas neprilygstamas pirmaujančių produktų, daugybės geografinių vietovių visame pasaulyje ir gilių rinkos žinių derinys, sukurtas per bendrą daugiau nei 270 metų buvusių trijų įmonių verslo patirtį. Nuo 2015 m. įmonė priklauso Majamyje, JAV registruotai įmonei Platform Specialty Products, ši įmonė yra listinguojama Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE: PAH).

VEIKLOS REGIONAI

Mes turime 7 verslo padalinius visame pasaulyje

mapa_lt

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Arysta LifeScience Worldwide, apsilankykite mūsų pasauliniame internetiniame puslapyje: http://www.arystalifescience.com

KAS mes esame

Mūsų misija

Mūsų misija yra ugdyti gerovę per pažangų žemės ūkį.

Mes kuriame unikalius inovatyvių augalų apsaugos technologijų ir biostimuliatorių sprendimus, skirtus tvariam ūkininkavimui.

 

Mūsų vizija

Mes siekiame būti žinoma ir gerbiama įmone, kuri nustato naujus augalininkystės standartus, taikydama biotechnologijas žemės ūkyje.

 

Mūsų vertybės

Gamyklos ir mokslinių tyrimų centrai

Mes turime gamyklas, laboratorijas ir tyrimų centrus Prancūzijoje, Belgijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Afrikoje.

 • Noguères, Prancūzija

  Noguères, Prancūzija

  Įkūrimo data: 1992 m. Paslaugos: augalų apsaugos produktų gamyba, pakavimo ir distribucijos paslaugos, įvežimo proceso lengvata ir muitinės sandėlis, saugojimo sandėlis

 • Ougrée, Belgija

  Ougrée, Belgija

  Įkūrimo data: 1945 m. Paslaugos: augalų apsaugos produktų gamyba, pakavimo ir distribucijos paslaugos, saugojimo sandėlis

 • Saint-Malo, Prancūzija

  Saint-Malo, Prancūzija

  Įkūrimo data: 1971 m. Paslaugos: biostimuliatorių gamyba, pakavimas, distribucija ir saugojimas

 • Evesham, Jungtinė Karalystė

  Evesham, Jungtinė Karalystė

  Įkūrimo data: 1971 m. Paslaugos: pasaulinis sėklų beicavimo kompetencijų centras: Formulių kūrimas, plėtojimas ir gamybos konsultavimas; Analitinė parama formulių kūrime (nuo 2016 m. liepos mėn.); Sėklų laboratorija